DPI010300 OncQue
Виробник: OncQue
Photointerrupter, slot-type, phototransistor output Slot width: 6mm, mounting: THT, If=50mA, Vce=30V, Ic=20mA, Pc=100mW, -25?85°C DPI010300 OncQue CZ DPI010300
кількість в упаковці: 10 шт
на замовлення 50 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
Відгуки про товар
Написати відгук
Photointerrupter, slot-type, phototransistor output Slot width: 6mm, mounting: THT, If=50mA, Vce=30V, Ic=20mA, Pc=100mW, -25?85°C DPI010300 OncQue CZ DPI010300, кількість в упаковці: 10 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DPI010300 Виробник : OncQue Photointerrupter, slot-type, phototransistor output Slot width: 6mm, mounting: THT, If=50mA, Vce=30V, Ic=20mA, Pc=100mW, -25?85°C DPI010300 OncQue CZ DPI010300