Продукція > TALEMA > DPO-0.5-100
DPO-0.5-100
DPO-0.5-100 TALEMA
dp_series.pdf
Виробник: TALEMA
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; THT; 100uH; 0.5A; R: 140mΩ; Inductor: toroidal; W: 8mm
Mounting: THT
Inductor application: EMI/RFI filters; switched mode power supplies
Kind of inductor: toroidal
Type of inductor: wire
Inductance: 0.1mH
Width: 8mm
Operating current: 0.5A
Diameter: 14mm
Resistance: 0.14Ω
на замовлення 47 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; THT; 100uH; 0.5A; R: 140mΩ; Inductor: toroidal; W: 8mm, Mounting: THT, Inductor application: EMI/RFI filters; switched mode power supplies, Kind of inductor: toroidal, Type of inductor: wire, Inductance: 0.1mH, Width: 8mm, Operating current: 0.5A, Diameter: 14mm, Resistance: 0.14Ω.
Інші пропозиції DPO-0.5-100
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DPO-0.5-100 DPO-0.5-100 Виробник : Talema Group LLC DP%20Series.pdf Description: FIXED IND 100UH 500MA 140 MOHM