Продукція > TALEMA > DPO-0.5-150
DPO-0.5-150
DPO-0.5-150 TALEMA
dp_series.pdf
Виробник: TALEMA
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; THT; 150uH; 0.5A; R: 173mΩ; Inductor: toroidal; W: 8mm
Mounting: THT
Kind of inductor: toroidal
Type of inductor: wire
Inductance: 0.15mH
Width: 8mm
Diameter: 15mm
Resistance: 173mΩ
Operating current: 0.5A
Inductor application: EMI/RFI filters; switched mode power supplies
на замовлення 864 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; THT; 150uH; 0.5A; R: 173mΩ; Inductor: toroidal; W: 8mm, Mounting: THT, Kind of inductor: toroidal, Type of inductor: wire, Inductance: 0.15mH, Width: 8mm, Diameter: 15mm, Resistance: 173mΩ, Operating current: 0.5A, Inductor application: EMI/RFI filters; switched mode power supplies.
Інші пропозиції DPO-0.5-150
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DPO-0.5-150 DPO-0.5-150 Виробник : Talema Group LLC DP%20Series.pdf Description: FIXED IND 150UH 500MA 173 MOHM