Продукція > TALEMA > DPO-0.5-220
DPO-0.5-220
DPO-0.5-220 TALEMA
dp_series.pdf
Виробник: TALEMA
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; THT; 220uH; 0.5A; R: 215mΩ; Inductor: toroidal; W: 9mm
Mounting: THT
Kind of inductor: toroidal
Type of inductor: wire
Inductance: 0.22mH
Width: 9mm
Diameter: 15mm
Resistance: 215mΩ
Operating current: 0.5A
Inductor application: EMI/RFI filters; switched mode power supplies
на замовлення 942 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; THT; 220uH; 0.5A; R: 215mΩ; Inductor: toroidal; W: 9mm, Mounting: THT, Kind of inductor: toroidal, Type of inductor: wire, Inductance: 0.22mH, Width: 9mm, Diameter: 15mm, Resistance: 215mΩ, Operating current: 0.5A, Inductor application: EMI/RFI filters; switched mode power supplies.
Інші пропозиції DPO-0.5-220
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DPO-0.5-220 DPO-0.5-220 Виробник : Talema Group LLC DP%20Series.pdf Description: FIXED IND 220UH 500MA 215 MOHM