Продукція > TALEMA > DPO-0.5-330
DPO-0.5-330
DPO-0.5-330 TALEMA
dp_series.pdf
Виробник: TALEMA
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; THT; 330uH; 0.5A; R: 265mΩ; Inductor: toroidal; W: 9mm
Mounting: THT
Kind of inductor: toroidal
Type of inductor: wire
Inductance: 0.33mH
Width: 9mm
Diameter: 15mm
Resistance: 265mΩ
Operating current: 0.5A
Inductor application: EMI/RFI filters; switched mode power supplies
на замовлення 15 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; THT; 330uH; 0.5A; R: 265mΩ; Inductor: toroidal; W: 9mm, Mounting: THT, Kind of inductor: toroidal, Type of inductor: wire, Inductance: 0.33mH, Width: 9mm, Diameter: 15mm, Resistance: 265mΩ, Operating current: 0.5A, Inductor application: EMI/RFI filters; switched mode power supplies.
Інші пропозиції DPO-0.5-330
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DPO-0.5-330 DPO-0.5-330 Виробник : Talema Group LLC DP%20Series.pdf Description: FIXED IND 330UH 500MA 265 MOHM