DPO-1.0-100
DPO-1.0-100 Talema Group LLC
DP%20Series.pdf
Виробник: Talema Group LLC
Description: FIXED IND 100UH 1A 97 MOHM TH
на замовлення 201 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Inductor Power Toroid 127uH/100uH 15% 10KHz 1A 0.097Ohm DCR RDL.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DPO-1.0-100 Виробник : Talema DP%20Series.pdf Inductor Power Toroid 127uH/100uH 15% 10KHz 1A 0.097Ohm DCR RDL