Продукція > TALEMA > DPO-1.0-1000
DPO-1.0-1000
DPO-1.0-1000 TALEMA
DP.pdf
Виробник: TALEMA
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; THT; 1000uH; 1A; R: 426mΩ; Inductor: toroidal
Type of inductor: wire
Mounting: THT
Inductance: 1mH
Operating current: 1A
Resistance: 426mΩ
Inductor application: EMI/RFI filters; switched mode power supplies
Kind of inductor: toroidal
на замовлення 176 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; THT; 1000uH; 1A; R: 462mΩ; Inductor: toroidal; Ø: 26mm, Type of inductor: wire, Mounting: THT, Inductance: 1mH, Operating current: 1A, Resistance: 462mΩ, Diameter: 26mm, Width: 13mm, Inductor application: EMI/RFI filters; switched mode power supplies, Kind of inductor: toroidal.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DPO-1.0-1000 DPO-1.0-1000 Виробник : TALEMA dp_series.pdf Category: Inductors
Description: Inductor: wire; THT; 1000uH; 1A; R: 462mΩ; Inductor: toroidal; Ø: 26mm
Type of inductor: wire
Mounting: THT
Inductance: 1mH
Operating current: 1A
Resistance: 462mΩ
Diameter: 26mm
Width: 13mm
Kind of inductor: toroidal
на замовлення 4 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
DPO-1.0-1000 Виробник : TALEMA Inductor wire; THT; inductance: 1mH; 15%;  current: 1A; resistance: 426mR; dimensions: 26x13mm; operating temperature: -40°C~125°C DPO-1.0-1000 Talema Inductor D DPO-1.0-1000