Продукція > TALEMA > DPO-1.0-150
DPO-1.0-150
DPO-1.0-150 TALEMA
dp_series.pdf
Виробник: TALEMA
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; THT; 150uH; 1A; R: 123mΩ; Inductor: toroidal; Ø: 15mm
Type of inductor: wire
Inductance: 0.15mH
Width: 9mm
Diameter: 15mm
Resistance: 123mΩ
Operating current: 1A
Inductor application: EMI/RFI filters; switched mode power supplies
на замовлення 301 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; THT; 150uH; 1A; R: 123mΩ; Inductor: toroidal; Ø: 15mm, Mounting: THT, Kind of inductor: toroidal, Type of inductor: wire, Inductance: 0.15mH, Width: 9mm, Diameter: 15mm, Resistance: 123mΩ, Operating current: 1A, Inductor application: EMI/RFI filters; switched mode power supplies.
Інші пропозиції DPO-1.0-150
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DPO-1.0-150 DPO-1.0-150 Виробник : Talema Group LLC DP%20Series.pdf Description: FIXED IND 150UH 1A 123 MOHM TH