Продукція > TALEMA > DPO-1.0-220
DPO-1.0-220
DPO-1.0-220 TALEMA
dp_series.pdf
Виробник: TALEMA
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; THT; 220uH; 1A; R: 196mΩ; Inductor: toroidal; Ø: 15mm
Type of inductor: wire
Mounting: THT
Inductance: 0.22mH
Operating current: 1A
Resistance: 0.196Ω
Diameter: 15mm
Width: 9mm
Inductor application: EMI/RFI filters; switched mode power supplies
Kind of inductor: toroidal
на замовлення 618 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; THT; 220uH; 1A; R: 196mΩ; Inductor: toroidal; Ø: 15mm, Type of inductor: wire, Mounting: THT, Inductance: 0.22mH, Operating current: 1A, Resistance: 0.196Ω, Diameter: 15mm, Width: 9mm, Inductor application: EMI/RFI filters; switched mode power supplies, Kind of inductor: toroidal.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DPO-1.0-220 DPO-1.0-220 Виробник : Talema Group LLC DP%20Series.pdf Description: FIXED IND 220UH 1A 196 MOHM TH
на замовлення 94 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
DPO-1.0-220 Виробник : TALEMA DP%20Series.pdf Inductor wire; THT; inductance: 220uH; 15%;  current: 1A; resistance: 196mR; dimensions: 15x9mm; operating temperature: -40°C~125°C DPO-1.0-220 Talema Inductor D DPO-1.0-220
кількість в упаковці: 5 шт
на замовлення 10 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
DPO-1.0-220 Виробник : Talema DP%20Series.pdf Inductor Power Toroid 345uH/220uH 15% 10KHz 1A 0.196Ohm DCR RDL