Продукція > TALEMA > DPO-1.0-330
DPO-1.0-330
DPO-1.0-330 TALEMA
dp_series.pdf
Виробник: TALEMA
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; THT; 330uH; 1A; R: 193mΩ; Inductor: toroidal; Ø: 20mm
Type of inductor: wire
Inductance: 0.33mH
Width: 9mm
Diameter: 20mm
Resistance: 193mΩ
Operating current: 1A
Inductor application: EMI/RFI filters; switched mode power supplies
на замовлення 284 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 330UH 1A 193 MOHM TH, Packaging: Tray, Package / Case: Radial, Vertical (Open), Size / Dimension: 0.787" Dia x 0.354" W (20.00mm x 9.00mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Toroidal, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 193mOhm Max, Inductance Frequency - Test: 10 kHz, Inductance: 330 µH, Current Rating (Amps): 1 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DPO-1.0-330 Виробник : TALEMA DP.pdf Inductor wire; THT; inductance: 330uH; 15%;  current: 1A; resistance: 193mR; dimensions: 20x9mm; operating temperature: -40°C~125°C DPO-1.0-330 Talema Inductor D DPO-1.0-330
кількість в упаковці: 5 шт
на замовлення 10 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
DPO-1.0-330 DPO-1.0-330 Виробник : Talema Group LLC DP.pdf Description: FIXED IND 330UH 1A 193 MOHM TH
Packaging: Tray
Package / Case: Radial, Vertical (Open)
Size / Dimension: 0.787" Dia x 0.354" W (20.00mm x 9.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Toroidal
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 193mOhm Max
Inductance Frequency - Test: 10 kHz
Inductance: 330 µH
Current Rating (Amps): 1 A