Продукція > TALEMA > DPO-3.0-100
DPO-3.0-100
DPO-3.0-100 TALEMA
dp_series.pdf
Виробник: TALEMA
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; THT; 100uH; 3A; R: 80mΩ; Inductor: toroidal; Ø: 25mm
Mounting: THT
Kind of inductor: toroidal
Type of inductor: wire
Inductance: 0.1mH
Width: 12mm
Diameter: 25mm
Resistance: 80mΩ
Operating current: 3A
Inductor application: EMI/RFI filters; switched mode power supplies
на замовлення 138 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 100UH 3A 80 MOHM TH, Packaging: Tray, Package / Case: Radial, Vertical (Open), Size / Dimension: 0.984" Dia x 0.472" W (25.00mm x 12.00mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Toroidal, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 80mOhm Max, Inductance Frequency - Test: 10 kHz, Part Status: Active, Inductance: 100 µH, Current Rating (Amps): 3 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DPO-3.0-100 DPO-3.0-100 Виробник : Talema Group LLC DP.pdf Description: FIXED IND 100UH 3A 80 MOHM TH
Packaging: Tray
Package / Case: Radial, Vertical (Open)
Size / Dimension: 0.984" Dia x 0.472" W (25.00mm x 12.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Toroidal
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 80mOhm Max
Inductance Frequency - Test: 10 kHz
Part Status: Active
Inductance: 100 µH
Current Rating (Amps): 3 A