Продукція > TALEMA > DPO-3.0-220
DPO-3.0-220
DPO-3.0-220 TALEMA
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; THT; 220uH; 3A; R: 134mΩ; Inductor: toroidal; Ø: 29mm
Type of inductor: wire
Mounting: THT
Inductance: 0.22mH
Operating current: 3A
Resistance: 0.134Ω
Diameter: 29mm
Width: 13mm
Inductor application: EMI/RFI filters; switched mode power supplies
Kind of inductor: toroidal
на замовлення 5 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; THT; 220uH; 3A; R: 134mΩ; Inductor: toroidal; Ø: 29mm, Type of inductor: wire, Mounting: THT, Inductance: 0.22mH, Operating current: 3A, Resistance: 0.134Ω, Diameter: 29mm, Width: 13mm, Inductor application: EMI/RFI filters; switched mode power supplies, Kind of inductor: toroidal.
Інші пропозиції DPO-3.0-220
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DPO-3.0-220 DPO-3.0-220 Виробник : Talema Group LLC DP%20Series.pdf Description: FIXED IND 220UH 3A 134 MOHM TH