DPO-3.0-330
DPO-3.0-330 Talema Group LLC
DP%20Series.pdf
Виробник: Talema Group LLC
Description: FIXED IND 330UH 3A 142 MOHM TH
на замовлення 16 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Inductor Power Toroid 625uH/330uH 15% 10KHz 3A 0.142Ohm DCR RDL.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DPO-3.0-330 Виробник : Talema DP%20Series.pdf Inductor Power Toroid 625uH/330uH 15% 10KHz 3A 0.142Ohm DCR RDL