Продукція > TALEMA > DPO-3.0-470
DPO-3.0-470
DPO-3.0-470 TALEMA
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; THT; 470uH; 3A; R: 187mΩ; Inductor: toroidal; Ø: 42mm
Type of inductor: wire
Mounting: THT
Inductance: 0.47mH
Resistance: 0.187Ω
Diameter: 42mm
Width: 14mm
Operating current: 3A
Inductor application: EMI/RFI filters; switched mode power supplies
Kind of inductor: toroidal
на замовлення 42 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; THT; 470uH; 3A; R: 187mΩ; Inductor: toroidal; Ø: 42mm, Type of inductor: wire, Mounting: THT, Inductance: 0.47mH, Resistance: 0.187Ω, Diameter: 42mm, Width: 14mm, Operating current: 3A, Inductor application: EMI/RFI filters; switched mode power supplies, Kind of inductor: toroidal.