DPO-5.0-100
DPO-5.0-100 Talema Group LLC
DP.pdf
Виробник: Talema Group LLC
Description: FIXED IND 100UH 5A 59 MOHM TH
Packaging: Tray
Package / Case: Radial, Vertical (Open)
Size / Dimension: 1.181" Dia x 0.512" W (30.00mm x 13.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Shielding: Unshielded
Type: Toroidal
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 59mOhm Max
Inductance Frequency - Test: 10 kHz
Part Status: Active
Inductance: 100 µH
Current Rating (Amps): 5 A
на замовлення 123 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 100UH 5A 59 MOHM TH, Packaging: Tray, Package / Case: Radial, Vertical (Open), Size / Dimension: 1.181" Dia x 0.512" W (30.00mm x 13.00mm), Mounting Type: Through Hole, Shielding: Unshielded, Type: Toroidal, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 59mOhm Max, Inductance Frequency - Test: 10 kHz, Part Status: Active, Inductance: 100 µH, Current Rating (Amps): 5 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DPO-5.0-100 Виробник : Talema DP.pdf Inductor Power Toroid 172uH/100uH 15% 10KHz 5A 0.059Ohm DCR RDL
на замовлення 86 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 67
DPO-5.0-100 Виробник : Talema DP.pdf Unshielded Toroidal Inductor 5 A 59mOhm Max Radial, Vertical (Open) Група товару: Індуктивності Од. вим: шт