Продукція > DPT > DPT20V-120-
DPT20V-120-
Виробник:
Дросель 12 мкГн ±10%, Idcmax=12,0 А, Dh=24,6 мм C=10,7 мм
Написати відгук
Технічний опис DPT20V-120-