DPT220A5
DPT220A5 FERROCORE
dpt_b.pdf
Виробник: FERROCORE
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; THT; 220uH; R: 110mΩ; 5A; Inductor: toroidal; W: 9mm
Type of inductor: wire
Mounting: THT
Inductance: 0.22mH
Resistance: 0.11Ω
Inductor features: low leakage flux; toroidal core
Diameter: 16.5mm
Width: 9mm
Maximum current: 5A
Kind of inductor: toroidal
на замовлення 471 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; THT; 220uH; R: 110mΩ; 5A; Inductor: toroidal; W: 9mm, Type of inductor: wire, Mounting: THT, Inductance: 0.22mH, Resistance: 0.11Ω, Inductor features: low leakage flux; toroidal core, Diameter: 16.5mm, Width: 9mm, Maximum current: 5A, Kind of inductor: toroidal.
Інші пропозиції DPT220A5
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DPT220A5
Код товару: 54068
Додати до обраних Обраний товар
Опис: Дроссель: проволочный, помехоподавляющий; 220мкГн; 5А; 110мОм; THT