Продукція > DPT > DPT23V-121
DPT23V-121
Виробник:
Дросель 120 мкГн ±10%, Idcmax=6,0 А, Dh=25,9 мм C=12,5 мм
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис DPT23V-121