DPU-3200-24
DPU-3200-24 MEAN WELL
2724907.pdf
Виробник: MEAN WELL
Description: MEAN WELL - DPU-3200-24 - AC/DC-Wandler, ITE, 3.192kW, fest/einstellbar, 24V, 133A, Rackmontage 1HE
tariffCode: 85044030
Anwendungen für das Netzteil: ITE
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Ausgangsleistung, max.: 3.192kW
euEccn: NLR
Eingangsspannung, V AC: 90V AC bis 264V AC
hazardous: false
Anzahl der Ausgänge: 1 Ausgang
Nennausgangsspannung: 24V
Ausgangsstrom, max.: 133A
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
Stromversorgungsausgang: Einstellbar, fest
Produktpalette: DPU-3200 Series
SVHC: No SVHC (10-Jun-2022)
на замовлення 2 шт:
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 24V 3192W, Packaging: Box, Power (Watts): 3192W, Features: Adjustable Output, PFC, Remote On/Off, Remote Sense, Universal Input, Size / Dimension: 12.80" L x 4.21" W x 1.61" H (325.1mm x 106.9mm x 40.9mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -30°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CB, CE, cURus, EAC, TUV, Efficiency: 93.5%, Voltage - Output 1: 24V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, Current - Output 1: 133 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DPU-3200-24 DPU-3200-24 Виробник : MEAN WELL USA Inc. DPU-3200-spec.pdf Description: AC/DC CONVERTER 24V 3192W
Packaging: Box
Power (Watts): 3192W
Features: Adjustable Output, PFC, Remote On/Off, Remote Sense, Universal Input
Size / Dimension: 12.80" L x 4.21" W x 1.61" H (325.1mm x 106.9mm x 40.9mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, 127 ~ 370 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CE, cURus, EAC, TUV
Efficiency: 93.5%
Voltage - Output 1: 24V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Current - Output 1: 133 A
на замовлення 45 шт:
Кількість Ціна
DPU-3200-24 DPU-3200-24 Виробник : MEAN WELL DPU-3200-spec.pdf Switching Power Supplies 3192W 24V 133A 1U Power Supply
на замовлення 1 шт:
DPU-3200-24 DPU-3200-24 Виробник : MEAN WELL DPU-3200-spec.pdf AC/DC, 3192W, Вхід: 90-264VAC/127-370VDC, Вихід: 24V/133A, розміри 325.8x107.8x41 мм, -30...+70 C Група товару: AC-DC-перетворювачі в корпусі/кожусі Од. вим: шт
товару немає в наявності
DPU-3200-24 DPU-3200-24 Виробник : MEAN WELL DPU-3200-spec.pdf AC/DC, 3192W, Вхід: 90-264VAC/127-370VDC, Вихід: 24V/133A, розміри 325.8x107.8x41 мм, -30...+70 C Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт