DPU01N-15
DPU01N-15 MEAN WELL USA Inc.
SPU01%2CDUP01_Series_Ds.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: DC DC CONVERTER +/-15V 1W
Packaging: Tube
Features: SCP
Package / Case: 6-SIP Module, 5 Leads
Size / Dimension: 0.77" L x 0.24" W x 0.40" H (19.5mm x 6.1mm x 10.2mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 90°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 26.4V
Efficiency: 78%
Current - Output (Max): 33mA, 33mA
Supplier Device Package: 6-SIP
Voltage - Input (Min): 21.6V
Voltage - Output 1: 15V
Voltage - Output 2: -15V
Power (Watts): 1 W
Number of Outputs: 2
Voltage - Isolation: 1.5 kV
на замовлення 327 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER +/-15V 1W, Packaging: Tube, Features: SCP, Package / Case: 6-SIP Module, 5 Leads, Size / Dimension: 0.77" L x 0.24" W x 0.40" H (19.5mm x 6.1mm x 10.2mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 90°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 26.4V, Efficiency: 78%, Current - Output (Max): 33mA, 33mA, Supplier Device Package: 6-SIP, Voltage - Input (Min): 21.6V, Voltage - Output 1: 15V, Voltage - Output 2: -15V, Power (Watts): 1 W, Number of Outputs: 2, Voltage - Isolation: 1.5 kV.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 406 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
DPU01N-15 DPU01N-15 Виробник : Mean-Well USA, Inc. spu01dpu01-spec.pdf Module DC-DC 24VIN 2-OUT 15V/-15V 0.033A/-0.033A 1W 5-Pin SIP Module Tube
на замовлення 1 шт:
товару немає в наявності
DPU01N-15 Виробник : MEAN WELL SPU01%2CDPU01-spec.pdf DC/DC, Вхід: 24VDC, Вихід: +/-15VDC Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі SIP Од. вим: шт
кількість в упаковці: 10 шт
товару немає в наявності
DPU01N-15 Виробник : MEAN WELL SPU01%2CDPU01-spec.pdf DC/DC, Вхід: 24VDC, Вихід: +/-15VDC Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт