DPU150A3 Talema
dpu047a0.5.pdf
Код товару: 38436
Додати до обраних Обраний товар
Виробник: Talema
Опис: Тороидальные дроссель, 150мкГн; 3A; 0,076Ом
Каркас: Радиальный 25х12мм
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції DPU150A3
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DPU150A3 Виробник : Talema dp_series.pdf Дроссель с радиальными выводами, L = 150 мкГн, Розм = 25 х 12, Ic = 3, Rdc, мОм = 107, Тип монт. = выводной,... Група товару: Індуктивності Корпус: Radial Од. вим: шт