Продукція > TDK CORPORATION > DPX105850DT-6018A1
DPX105850DT-6018A1
DPX105850DT-6018A1 TDK Corporation
rf_dpx_dpx105850dt-6018a1_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: MULTILAYER DIPLEXER FOR 2400 - 2
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0402 (1005 Metric), 4 PC Pad
Mounting Type: Surface Mount
Type: Diplexer
Frequency Bands (Low / High): 2.4GHz ~ 2.5GHz / 5.15GHz ~ 5.85GHz
Low Band Attenuation (min / max dB): 17.00dB / 33.00dB
High Band Attenuation (min / max dB): 25.00dB / 32.00dB
Return Loss (Low Band / High Band): 10.0dB / 10.0dB
на замовлення 20000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MULTILAYER DIPLEXER FOR 2400 - 2, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), 4 PC Pad, Mounting Type: Surface Mount, Type: Diplexer, Frequency Bands (Low / High): 2.4GHz ~ 2.5GHz / 5.15GHz ~ 5.85GHz, Low Band Attenuation (min / max dB): 17.00dB / 33.00dB, High Band Attenuation (min / max dB): 25.00dB / 32.00dB, Return Loss (Low Band / High Band): 10.0dB / 10.0dB.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 24
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Diplexer