Продукція > TDK > DPX105850DT-6019A1
DPX105850DT-6019A1
DPX105850DT-6019A1 TDK
rf_dpx_dpx105850dt-6019a1_en.pdf?ref_disty=digikey
Виробник: TDK
Signal Conditioning LTCC DIPLEXER 2.4-2.5/5.1-5.8GHz
на замовлення 15975 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 24
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF DIPLEXER 2.45GHZ/5.5GHZ 0402, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), 4 PC Pad, Mounting Type: Surface Mount, Type: Diplexer, Frequency Bands (Low / High): 2.4GHz ~ 2.5GHz / 5.15GHz ~ 5.85GHz, Low Band Attenuation (min / max dB): 21.00dB / -, High Band Attenuation (min / max dB): 14.00dB / -.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0402 (1005 Metric), 4 PC Pad
Mounting Type: Surface Mount
Type: Diplexer
Frequency Bands (Low / High): 2.4GHz ~ 2.5GHz / 5.15GHz ~ 5.85GHz
Low Band Attenuation (min / max dB): 21.00dB / -
High Band Attenuation (min / max dB): 14.00dB / -
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 19
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Diplexer