Продукція > TDK CORPORATION > DPX105950DT-6012A2
DPX105950DT-6012A2
DPX105950DT-6012A2 TDK Corporation
DPX105950DT-6012A2.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: MULTILAYER DIPLEXER FOR LTE/5GHZ
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0402 (1005 Metric), 4 PC Pad
Mounting Type: Surface Mount
Type: Diplexer
Frequency Bands (Low / High): 2.4GHz ~ 2.5GHz / 4.9GHz ~ 5.95GHz
Low Band Attenuation (min / max dB): 23.00dB / 29.00dB
High Band Attenuation (min / max dB): 32.00dB / 41.00dB
Return Loss (Low Band / High Band): 10.0dB / 10.0dB
Part Status: Active
на замовлення 9047 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 18
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MULTILAYER DIPLEXER FOR LTE/5GHZ, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), 4 PC Pad, Mounting Type: Surface Mount, Type: Diplexer, Frequency Bands (Low / High): 2.4GHz ~ 2.5GHz / 4.9GHz ~ 5.95GHz, Low Band Attenuation (min / max dB): 23.00dB / 29.00dB, High Band Attenuation (min / max dB): 32.00dB / 41.00dB, Return Loss (Low Band / High Band): 10.0dB / 10.0dB, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 17
DPX105950DT-6012A2 Виробник : TDK DPX105950DT-6012A2.pdf Multilayer Diplexer For 2.4GHz W-Lan and Bluetooth / 5GHz W-Lan
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Diplexer