Продукція > TDK CORPORATION > DPX105950DT-6112A2
DPX105950DT-6112A2
DPX105950DT-6112A2 TDK Corporation
rf_dpx_dpx105950dt-6112a2_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: MULTILAYER DIPLEXER FOR 2400 - 2
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0402 (1005 Metric), 4 PC Pad
Mounting Type: Surface Mount
Type: Diplexer
Frequency Bands (Low / High): 2.4GHz ~ 2.5GHz / 4.9GHz ~ 5.95GHz
Low Band Attenuation (min / max dB): 23.00dB / 29.00dB
High Band Attenuation (min / max dB): 32.00dB / 41.00dB
Return Loss (Low Band / High Band): 10.0dB / 10.0dB
на замовлення 10000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MULTILAYER DIPLEXER FOR 2400 - 2, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0402 (1005 Metric), 4 PC Pad, Mounting Type: Surface Mount, Type: Diplexer, Frequency Bands (Low / High): 2.4GHz ~ 2.5GHz / 4.9GHz ~ 5.95GHz, Low Band Attenuation (min / max dB): 23.00dB / 29.00dB, High Band Attenuation (min / max dB): 32.00dB / 41.00dB, Return Loss (Low Band / High Band): 10.0dB / 10.0dB.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
tariffCode: 85363030
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
Anzahl der Pins: 4 Pins
isCanonical: N
hazardous: false
Bauform - Filter: 0402 [Metrisch 1005]
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
Produktpalette: DPX10 Series
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
tariffCode: 85363030
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
Anzahl der Pins: 4 Pins
isCanonical: Y
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
Produktpalette: DPX10 Series
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
Мінімальне замовлення: 51
Мінімальне замовлення: 20
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Diplexer