Продукція > TDK CORPORATION > DPX162170DT-8022B1
DPX162170DT-8022B1
DPX162170DT-8022B1 TDK Corporation
rf_dpx_dpx162170dt-8022b1_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: RF DIPLEXER 832MHZ/1.94GHZ 0603
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0603 (1608 Metric), 6 PC Pad
Mounting Type: Surface Mount
Type: Diplexer
Frequency Bands (Low / High): 704MHz ~ 960MHz / 1.71GHz ~ 2.17GHz
Low Band Attenuation (min / max dB): 15.00dB / 21.00dB
High Band Attenuation (min / max dB): 20.00dB / 26.00dB
Part Status: Active
на замовлення 2060 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF DIPLEXER 832MHZ/1.94GHZ 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), 6 PC Pad, Mounting Type: Surface Mount, Type: Diplexer, Frequency Bands (Low / High): 704MHz ~ 960MHz / 1.71GHz ~ 2.17GHz, Low Band Attenuation (min / max dB): 15.00dB / 21.00dB, High Band Attenuation (min / max dB): 20.00dB / 26.00dB, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Diplexer