Продукція > TDK CORPORATION > DPX162690DT-8039B1
DPX162690DT-8039B1
DPX162690DT-8039B1 TDK Corporation
rf_dpx_dpx162690dt-8039b1_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: MULTILAYER DPX FOR UMTS/LTE/5G
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0603 (1608 Metric), 6 PC Pad
Mounting Type: Surface Mount
Type: Diplexer
Frequency Bands (Low / High): 1.88GHz ~ 1.92GHz / 2.496GHz ~ 2.69GHz
Low Band Attenuation (min / max dB): 10.00dB / 13.40dB
High Band Attenuation (min / max dB): 15.00dB / 22.70dB
Return Loss (Low Band / High Band): 10.0dB / 10.0dB
Part Status: Active
на замовлення 7973 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 16
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MULTILAYER DPX FOR UMTS/LTE/5G, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), 6 PC Pad, Mounting Type: Surface Mount, Type: Diplexer, Frequency Bands (Low / High): 1.88GHz ~ 1.92GHz / 2.496GHz ~ 2.69GHz, Low Band Attenuation (min / max dB): 10.00dB / 13.40dB, High Band Attenuation (min / max dB): 15.00dB / 22.70dB, Return Loss (Low Band / High Band): 10.0dB / 10.0dB, Part Status: Active.
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 17
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Diplexer