Продукція > TDK CORPORATION > DPX162690DT-8058A1
DPX162690DT-8058A1
DPX162690DT-8058A1 TDK Corporation
rf_dpx_dpx162690dt-8058a1_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: MULTILAYER DPX FOR GPS/LTE/5G
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric), 6 PC Pad
Mounting Type: Surface Mount
Type: Diplexer
Frequency Bands (Low / High): 704MHz ~ 960MHz / 1.57GHz ~ 2.69GHz
Low Band Attenuation (min / max dB): 25.00dB / 28.00dB
High Band Attenuation (min / max dB): 23.00dB / 25.00dB
Return Loss (Low Band / High Band): 12.0dB / 12.0dB
на замовлення 8000 шт:
Написати відгук
Description: MULTILAYER DPX FOR GPS/LTE/5G, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), 6 PC Pad, Mounting Type: Surface Mount, Type: Diplexer, Frequency Bands (Low / High): 704MHz ~ 960MHz / 1.57GHz ~ 2.69GHz, Low Band Attenuation (min / max dB): 25.00dB / 28.00dB, High Band Attenuation (min / max dB): 23.00dB / 25.00dB, Return Loss (Low Band / High Band): 12.0dB / 12.0dB.
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Diplexer