Продукція > TDK > DPX165850DT-8017A1
DPX165850DT-8017A1
DPX165850DT-8017A1 TDK
rf_dpx_dpx165850dt-8017a1_en.pdf
Виробник: TDK
Signal Conditioning LTCC DIPLEXER 2.4-2.5/4.9-5.85GHz
на замовлення 3062 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF DIPLEXER 2.45GHZ/5.51GHZ 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), 4 PC Pad, Mounting Type: Surface Mount, Type: Diplexer, Frequency Bands (Low / High): 2.4GHz ~ 2.5GHz / 4.9GHz ~ 5.85GHz, Low Band Attenuation (min / max dB): 20.00dB / -, High Band Attenuation (min / max dB): 20.00dB / -, Part Status: Active.
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0603 (1608 Metric), 4 PC Pad
Mounting Type: Surface Mount
Type: Diplexer
Frequency Bands (Low / High): 2.4GHz ~ 2.5GHz / 4.9GHz ~ 5.85GHz
Low Band Attenuation (min / max dB): 20.00dB / -
High Band Attenuation (min / max dB): 20.00dB / -
Part Status: Active
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Diplexer