Продукція > TDK CORPORATION > DPX165850DT-8040B1
DPX165850DT-8040B1
DPX165850DT-8040B1 TDK Corporation
rf_dpx_dpx165850dt-8040b1_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: MULTILAYER DPX FOR WLAN/BT
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric), 6 PC Pad
Mounting Type: Surface Mount
Type: Diplexer
Frequency Bands (Low / High): 2.4GHz ~ 2.5GHz / 4.9GHz ~ 5.85GHz
Low Band Attenuation (min / max dB): 30.00dB / 46.00dB
High Band Attenuation (min / max dB): 30.00dB / 44.00dB
Return Loss (Low Band / High Band): 10.0dB / 9.0dB
на замовлення 4000 шт:
Написати відгук
Description: MULTILAYER DPX FOR WLAN/BT, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), 6 PC Pad, Mounting Type: Surface Mount, Type: Diplexer, Frequency Bands (Low / High): 2.4GHz ~ 2.5GHz / 4.9GHz ~ 5.85GHz, Low Band Attenuation (min / max dB): 30.00dB / 46.00dB, High Band Attenuation (min / max dB): 30.00dB / 44.00dB, Return Loss (Low Band / High Band): 10.0dB / 9.0dB.
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 22
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Diplexer