Продукція > TDK CORPORATION > DPX165850DT-8085D3
DPX165850DT-8085D3
DPX165850DT-8085D3 TDK Corporation
DPX165850DT-8085D3.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: MULTILAYER DIPLEXER FOR 2.4/5GHZ
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric), 6 PC Pad
Mounting Type: Surface Mount
Type: Diplexer
Frequency Bands (Low / High): 698MHz ~ 2.69GHz / 5.15GHz ~ 5.85GHz
Low Band Attenuation (min / max dB): 35.00dB / 41.00dB
High Band Attenuation (min / max dB): 40.00dB / 43.00dB
Part Status: Active
на замовлення 4000 шт:
Написати відгук
Description: MULTILAYER DIPLEXER FOR 2.4/5GHZ, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), 6 PC Pad, Mounting Type: Surface Mount, Type: Diplexer, Frequency Bands (Low / High): 698MHz ~ 2.69GHz / 5.15GHz ~ 5.85GHz, Low Band Attenuation (min / max dB): 35.00dB / 41.00dB, High Band Attenuation (min / max dB): 40.00dB / 43.00dB, Part Status: Active.
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 18
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Diplexer