Продукція > TDK CORPORATION > DPX165850DT-8086A2
DPX165850DT-8086A2
DPX165850DT-8086A2 TDK Corporation
DPX165850DT-8086A2.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: MULTILAYER DIPLEXER FOR LTE
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0603 (1608 Metric), 6 PC Pad
Mounting Type: Surface Mount
Type: Diplexer
Frequency Bands (Low / High): 698MHz ~ 2.69GHz / 3.3GHz ~ 5.85GHz
Low Band Attenuation (min / max dB): 20.00dB / 23.80dB
High Band Attenuation (min / max dB): 18.00dB / 23.40dB
Part Status: Active
на замовлення 6620 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MULTILAYER DIPLEXER FOR LTE, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), 6 PC Pad, Mounting Type: Surface Mount, Type: Diplexer, Frequency Bands (Low / High): 698MHz ~ 2.69GHz / 3.3GHz ~ 5.85GHz, Low Band Attenuation (min / max dB): 20.00dB / 23.80dB, High Band Attenuation (min / max dB): 18.00dB / 23.40dB, Part Status: Active.
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Diplexer