Продукція > TDK CORPORATION > DPX165850DT-8117A1
DPX165850DT-8117A1
DPX165850DT-8117A1 TDK Corporation
rf_dpx_dpx165850dt-8117a1_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: RF DIPLEXER 2.5GHZ/5.85GHZ 0603
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0603 (1608 Metric), 4 PC Pad
Mounting Type: Surface Mount
Type: Diplexer
Frequency Bands (Low / High): 2.4GHz ~ 2.5GHz / 4.9GHz ~ 5.85GHz
Low Band Attenuation (min / max dB): 15.00dB / 19.00dB
High Band Attenuation (min / max dB): 20.00dB / 24.00dB
Return Loss (Low Band / High Band): 21.0dB / 20.0dB
Part Status: Active
на замовлення 822 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF DIPLEXER 2.5GHZ/5.85GHZ 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), 4 PC Pad, Mounting Type: Surface Mount, Type: Diplexer, Frequency Bands (Low / High): 2.4GHz ~ 2.5GHz / 4.9GHz ~ 5.85GHz, Low Band Attenuation (min / max dB): 15.00dB / 19.00dB, High Band Attenuation (min / max dB): 20.00dB / 24.00dB, Return Loss (Low Band / High Band): 21.0dB / 20.0dB, Part Status: Active.
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Diplexer