Продукція > TDK CORPORATION > DPX165950DT-8018A1
DPX165950DT-8018A1
DPX165950DT-8018A1 TDK Corporation
rf_dpx_dpx165950dt-8018a1_en.pdf?ref_disty=digikey
Виробник: TDK Corporation
Description: RF DIPLEXER 2.45/5.425GHZ 0603
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0603 (1608 Metric), 4 PC Pad
Mounting Type: Surface Mount
Type: Diplexer
Frequency Bands (Low / High): 2.4GHz ~ 2.5GHz / 4.9GHz ~ 5.95GHz
Low Band Attenuation (min / max dB): 20.00dB / 24.00dB
High Band Attenuation (min / max dB): 20.00dB / 26.00dB
Return Loss (Low Band / High Band): 14.0dB / 12.0dB
Part Status: Active
на замовлення 3666 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF DIPLEXER 2.45/5.425GHZ 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), 4 PC Pad, Mounting Type: Surface Mount, Type: Diplexer, Frequency Bands (Low / High): 2.4GHz ~ 2.5GHz / 4.9GHz ~ 5.95GHz, Low Band Attenuation (min / max dB): 20.00dB / 24.00dB, High Band Attenuation (min / max dB): 20.00dB / 26.00dB, Return Loss (Low Band / High Band): 14.0dB / 12.0dB, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
DPX165950DT-8018A1 DPX165950DT-8018A1 Виробник : TDK rf_dpx_dpx165950dt-8018a1_en.pdf RF Diplexer Single 2400MHz to 2500MHz/4900MHz to 5950MHz 4-Pin Chip T/R
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Diplexer