Продукція > TDK > DPX165950DT-8026D1
DPX165950DT-8026D1
DPX165950DT-8026D1 TDK
rf_dpx_dpx165950dt-8026d1_en.pdf
Виробник: TDK
Signal Conditioning LTCC DIPLEXER 2.4-2.5/4.9-5.95GHz
на замовлення 2522 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 17
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF DIPLEXER 2.45/5.425GHZ 0603, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), 6 PC Pad, Mounting Type: Surface Mount, Type: Diplexer, Frequency Bands (Low / High): 2.4GHz ~ 2.5GHz / 4.9GHz ~ 5.95GHz, Part Status: Active.
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0603 (1608 Metric), 6 PC Pad
Mounting Type: Surface Mount
Type: Diplexer
Frequency Bands (Low / High): 2.4GHz ~ 2.5GHz / 4.9GHz ~ 5.95GHz
Part Status: Active
на замовлення 135 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 16
DPX165950DT-8026D1 DPX165950DT-8026D1 Виробник : TDK rf_dpx_dpx165950dt-8026d1_en.pdf RF Diplexer Single 2400MHz to 2500MHz/4900MHz to 5950MHz 6-Pin T/R
на замовлення 18 шт:
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Diplexer