Продукція > TDK > DPX165950DT-8144A1
DPX165950DT-8144A1
DPX165950DT-8144A1 TDK
rf_dpx_dpx165950dt-8144a1_en.pdf
Виробник: TDK
Signal Conditioning LTCC DIPLEXER 0.7-1.6/2.4-5.95GHz
на замовлення 3329 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
Відгуки про товар
Написати відгук
Type: Diplexer
Part Status: Active
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
DPX165950DT-8144A1 DPX165950DT-8144A1 Виробник : TDK rf_dpx_dpx165950dt-8144a1_en.pdf RF Diplexer Single 704MHz to 1610MHz/2400MHz to 5950MHz 6-Pin T/R