Продукція > TDK CORPORATION > DPX165950DT-8145A1
DPX165950DT-8145A1
DPX165950DT-8145A1 TDK Corporation
rf_dpx_dpx165950dt-8145a1_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: MULTILAYER DIPLEXER FOR 2400 - 2
Type: Diplexer
Frequency Bands (Low / High): 2.4GHz ~ 2.5GHz / 4.9GHz ~ 5.95GHz
Low Band Attenuation (min / max dB): 30.00dB / 37.00dB
High Band Attenuation (min / max dB): 15.00dB / 19.00dB
Return Loss (Low Band / High Band): 9.54dB / 9.54dB
Part Status: Active
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: MULTILAYER DIPLEXER FOR 2400 - 2, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), 6 PC Pad, Mounting Type: Surface Mount, Type: Diplexer, Frequency Bands (Low / High): 2.4GHz ~ 2.5GHz / 4.9GHz ~ 5.95GHz, Low Band Attenuation (min / max dB): 30.00dB / 37.00dB, High Band Attenuation (min / max dB): 15.00dB / 19.00dB, Return Loss (Low Band / High Band): 9.54dB / 9.54dB, Part Status: Active.
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 19
Type: Diplexer
Part Status: Active
Мінімальне замовлення: 15
DPX165950DT-8145A1 DPX165950DT-8145A1 Виробник : TDK rf_dpx_dpx165950dt-8145a1_en.pdf RF Diplexer 2400MHz to 2500MHz/4900MHz to 5950MHz 6-Pin Case 0603(1608Metric) Reel
на замовлення 30 шт: