Продукція > TDK CORPORATION > DPX167125DT-8097B1
DPX167125DT-8097B1
DPX167125DT-8097B1 TDK Corporation
DPX167125DT_8097B1.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: COMMUNICATION DEVICES
Type: Diplexer
Frequency Bands (Low / High): 617MHz ~ 2.69GHz, 2.4GHz ~ 2.5GHz, 2.5GHz ~ 2.4GHz / 5.15GHz ~ 5.925GHz, 5.925GHz ~ 7.125GHz
Low Band Attenuation (min / max dB): 20.00dB / 26.20dB
High Band Attenuation (min / max dB): 20.00dB / 24.40dB
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: COMMUNICATION DEVICES, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), 6 PC Pad, Mounting Type: Surface Mount, Type: Diplexer, Frequency Bands (Low / High): 617MHz ~ 2.69GHz, 2.4GHz ~ 2.5GHz, 2.5GHz ~ 2.4GHz / 5.15GHz ~ 5.925GHz, 5.925GHz ~ 7.125GHz, Low Band Attenuation (min / max dB): 20.00dB / 26.20dB, High Band Attenuation (min / max dB): 20.00dB / 24.40dB.
Type: Diplexer