Продукція > TDK CORPORATION > DPX167125DT-8197B1
DPX167125DT-8197B1
DPX167125DT-8197B1 TDK Corporation
DPX167125DT-8197B1-d.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: 2.4-2.5GHz W-LAN&BT/5-7GHz W-LAN
Type: Diplexer
Frequency Bands (Low / High): 617MHz ~ 2.4GHz, 2.4GHz ~ 2.5GHz, 2.5GHz ~ 2.69GHz / 5.15GHz ~ 5.925GHz, 5.925GHz ~ 7.125GHz
Low Band Attenuation (min / max dB): 20.00dB / 26.30dB
High Band Attenuation (min / max dB): 20.00dB / 24.20dB
на замовлення 3584 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 2.4-2.5GHz W-LAN&BT/5-7GHz W-LAN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), 6 PC Pad, Mounting Type: Surface Mount, Type: Diplexer, Frequency Bands (Low / High): 617MHz ~ 2.4GHz, 2.4GHz ~ 2.5GHz, 2.5GHz ~ 2.69GHz / 5.15GHz ~ 5.925GHz, 5.925GHz ~ 7.125GHz, Low Band Attenuation (min / max dB): 20.00dB / 26.30dB, High Band Attenuation (min / max dB): 20.00dB / 24.20dB.
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
Type: Diplexer