Продукція > TDK > DPX201990DT-4011D1
DPX201990DT-4011D1 TDK
DPX201990DT-4011D1.pdf
Виробник: TDK
DIPLEXER DCS/PCS 900MHZ/1.8GHZ Група товару: Аксесуари для GSM модемів Од. вим: шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF DIPLEXER 892MHZ/1.85GHZ 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), 6 PC Pad, Mounting Type: Surface Mount, Type: Diplexer, Frequency Bands (Low / High): 824MHz ~ 960MHz / 1.71GHz ~ 1.99GHz, Low Band Attenuation (min / max dB): 21.00dB / -, High Band Attenuation (min / max dB): 20.00dB / -, Return Loss (Low Band / High Band): 10.0dB / 10.0dB, Part Status: Obsolete.
Інші пропозиції DPX201990DT-4011D1
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
кількість в упаковці: 24 шт
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric), 6 PC Pad
Mounting Type: Surface Mount
Type: Diplexer
Frequency Bands (Low / High): 824MHz ~ 960MHz / 1.71GHz ~ 1.99GHz
Low Band Attenuation (min / max dB): 21.00dB / -
High Band Attenuation (min / max dB): 20.00dB / -
Return Loss (Low Band / High Band): 10.0dB / 10.0dB
Part Status: Obsolete
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Diplexer