Продукція > TDK CORPORATION > DPX201990DT-4151A2
DPX201990DT-4151A2
DPX201990DT-4151A2 TDK Corporation
rf_dpx_dpx201990dt-4151a2_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: RF DIPLEXER 872.5MZ/1.78GHZ 0805
Type: Diplexer
Frequency Bands (Low / High): 800MHz ~ 945MHz / 1.57GHz ~ 1.99GHz
Low Band Attenuation (min / max dB): 25.00dB / 31.00dB
High Band Attenuation (min / max dB): 23.00dB / 28.00dB
Part Status: Active
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF DIPLEXER 872.5MZ/1.78GHZ 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), 6 PC Pad, Mounting Type: Surface Mount, Type: Diplexer, Frequency Bands (Low / High): 800MHz ~ 945MHz / 1.57GHz ~ 1.99GHz, Low Band Attenuation (min / max dB): 25.00dB / 31.00dB, High Band Attenuation (min / max dB): 23.00dB / 28.00dB, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Type: Diplexer