Продукція > TDK CORPORATION > DPX202170DT-4149A1
DPX202170DT-4149A1
DPX202170DT-4149A1 TDK Corporation
rf_dpx_dpx202170dt-4149a1_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: RF DIPLEXER 892MHZ/1.94GHZ 0805
Type: Diplexer
Frequency Bands (Low / High): 824MHz ~ 960MHz / 1.71GHz ~ 2.17GHz
Low Band Attenuation (min / max dB): 15.00dB / 18.00dB
High Band Attenuation (min / max dB): 20.00dB / 23.00dB
Return Loss (Low Band / High Band): 20.0dB / 14.0dB
Part Status: Active
на замовлення 4000 шт:
Написати відгук
Description: RF DIPLEXER 892MHZ/1.94GHZ 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), 6 PC Pad, Mounting Type: Surface Mount, Type: Diplexer, Frequency Bands (Low / High): 824MHz ~ 960MHz / 1.71GHz ~ 2.17GHz, Low Band Attenuation (min / max dB): 15.00dB / 18.00dB, High Band Attenuation (min / max dB): 20.00dB / 23.00dB, Return Loss (Low Band / High Band): 20.0dB / 14.0dB, Part Status: Active.
Type: Diplexer