Продукція > TDK > DPX202690DT-4060A1
DPX202690DT-4060A1
DPX202690DT-4060A1 TDK
3920355.pdf
Виробник: TDK
Description: TDK - DPX202690DT-4060A1 - DIPLEXER, VIELSCHICHT, GSM, 0805
tariffCode: 85049017
Anwendungen Diplexer: GSM, LTE, UMTS, 5G
Filtergehäuse / Bauform: 0805 [Metrisch 2012]
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: TBA
isCanonical: N
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -40°C
euEccn: NLR
Anzahl der Pins: 6 Pins
Produktpalette: DPX20 Series
productTraceability: No
Frequenzband: 699MHz to 960MHz, 1.427GHz to 2.69GHz
Betriebstemperatur, max.: 85°C
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 1855 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TDK - DPX202690DT-4060A1 - DIPLEXER, VIELSCHICHT, GSM, 0805, tariffCode: 85049017, Anwendungen Diplexer: GSM, LTE, UMTS, 5G, Filtergehäuse / Bauform: 0805 [Metrisch 2012], rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: TBA, isCanonical: Y, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -40°C, euEccn: NLR, Anzahl der Pins: 6 Pins, Produktpalette: DPX20 Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Frequenzband: 699MHz to 960MHz, 1.427GHz to 2.69GHz, Betriebstemperatur, max.: 85°C, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
tariffCode: 85049017
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: TBA
isCanonical: Y
usEccn: EAR99
euEccn: NLR
Anzahl der Pins: 6 Pins
Produktpalette: DPX20 Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 85°C