Продукція > TDK CORPORATION > DPX205850DT-4054B5
DPX205850DT-4054B5
DPX205850DT-4054B5 TDK Corporation
rf_dpx_dpx205850dt-4054b5_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: MULTILAYER DPX FOR WLAN/GPS/5G
Type: Diplexer
Frequency Bands (Low / High): 698MHz ~ 2.17GHz / 2.4GHz ~ 5.85GHz
Low Band Attenuation (min / max dB): 25.00dB / 36.00dB
High Band Attenuation (min / max dB): 12.00dB / 23.00dB
Return Loss (Low Band / High Band): 10.0dB / 10.0dB
Part Status: Active
на замовлення 2896 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MULTILAYER DPX FOR WLAN/GPS/5G, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), 6 PC Pad, Mounting Type: Surface Mount, Type: Diplexer, Frequency Bands (Low / High): 698MHz ~ 2.17GHz / 2.4GHz ~ 5.85GHz, Low Band Attenuation (min / max dB): 25.00dB / 36.00dB, High Band Attenuation (min / max dB): 12.00dB / 23.00dB, Return Loss (Low Band / High Band): 10.0dB / 10.0dB, Part Status: Active.
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
Type: Diplexer