Продукція > TDK CORPORATION > DPX205850DT-4155A1
DPX205850DT-4155A1
DPX205850DT-4155A1 TDK Corporation
rf_dpx_dpx205850dt-4155a1_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: RF DIPLEXER 1345MZ/4.125GHZ 0805
Type: Diplexer
Frequency Bands (Low / High): 700MHz ~ 1.99GHz / 2.4GHz ~ 5.85GHz
High Band Attenuation (min / max dB): 15.00dB / 21.00dB
Return Loss (Low Band / High Band): 9.54dB / 9.54dB
на замовлення 12000 шт:
Написати відгук
Description: TDK - DPX205850DT-4155A1 - Diplexer, 700-1990MHz / 2400-5850MHz, 6 Pins, 0805 [Metrisch 2012], DPX20 Series, tariffCode: 85363030, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, rohsCompliant: YES, euEccn: NLR, Anzahl der Pins: 6 Pins, hazardous: false, Bauform - Filter: 0805 [Metrisch 2012], rohsPhthalatesCompliant: YES, Anwendungen Diplexer: -, usEccn: EAR99, Produktpalette: DPX20 Series, SVHC: No SVHC (15-Jan-2018).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
DPX205850DT-4155A1 DPX205850DT-4155A1 Виробник : TDK 3183659.pdf Description: TDK - DPX205850DT-4155A1 - Diplexer, 700-1990MHz / 2400-5850MHz, 6 Pins, 0805 [Metrisch 2012], DPX20 Series
tariffCode: 85363030
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
Anzahl der Pins: 6 Pins
hazardous: false
Bauform - Filter: 0805 [Metrisch 2012]
rohsPhthalatesCompliant: YES
Anwendungen Diplexer: -
usEccn: EAR99
Produktpalette: DPX20 Series
SVHC: No SVHC (15-Jan-2018)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Type: Diplexer
Мінімальне замовлення: 7
tariffCode: 85363030
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
Anzahl der Pins: 6 Pins