Продукція > TDK CORPORATION > DPX205850DT-9043B1BR
DPX205850DT-9043B1BR
DPX205850DT-9043B1BR TDK Corporation
rf_dpx_dpx205850dt-9043b1br_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: MULTILAYER DIPLEXER FOR 2400 - 2
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 0805 (2012 Metric), 6 PC Pad
Mounting Type: Surface Mount
Type: Diplexer
Frequency Bands (Low / High): 2.4GHz ~ 2.5GHz / 5.15GHz ~ 5.85GHz
Low Band Attenuation (min / max dB): 23.00dB / 39.10dB
High Band Attenuation (min / max dB): 20.00dB / 31.20dB
Return Loss (Low Band / High Band): 10.0dB / 10.0dB
Part Status: Active
на замовлення 1477 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MULTILAYER DIPLEXER FOR 2400 - 2, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), 6 PC Pad, Mounting Type: Surface Mount, Type: Diplexer, Frequency Bands (Low / High): 2.4GHz ~ 2.5GHz / 5.15GHz ~ 5.85GHz, Low Band Attenuation (min / max dB): 23.00dB / 39.10dB, High Band Attenuation (min / max dB): 20.00dB / 31.20dB, Return Loss (Low Band / High Band): 10.0dB / 10.0dB, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
DPX205850DT-9043B1BR DPX205850DT-9043B1BR Виробник : TDK rf_dpx_dpx205850dt-9043b1br_en.pdf RF Diplexer 2400MHz to 2500MHz/5150MHz to 5850MHz 6-Pin Case 0805(2012Metric) Reel
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Diplexer