Продукція > TDK > DPX205925DT-4213A4
DPX205925DT-4213A4
DPX205925DT-4213A4 TDK
DPX205925DT-4213A4.pdf
Виробник: TDK
Signal Conditioning Diplexer 0805 Low-Band 617-960MHZ High-Band 3300-3400MHz
на замовлення 45 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MULTILAYER DIPLEXER FOR LTE, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), 6 PC Pad, Mounting Type: Surface Mount, Type: Diplexer, Frequency Bands (Low / High): 617MHz ~ 2.69GHz / 3.3GHz ~ 5.925GHz, Low Band Attenuation (min / max dB): 30.00dB / 39.90dB, High Band Attenuation (min / max dB): 30.00dB / 37.10dB, Part Status: Active.
Type: Diplexer
Frequency Bands (Low / High): 617MHz ~ 2.69GHz / 3.3GHz ~ 5.925GHz
Low Band Attenuation (min / max dB): 30.00dB / 39.90dB
High Band Attenuation (min / max dB): 30.00dB / 37.10dB
Part Status: Active
на замовлення 613 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
Type: Diplexer