Продукція > TDK CORPORATION > DPX205925DT-4226A2
DPX205925DT-4226A2
DPX205925DT-4226A2 TDK Corporation
DPX205925DT-4226A2.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: MULTILAYER DIPLEXER FOR LTE
Type: Diplexer
Frequency Bands (Low / High): 3.3GHz ~ 3.8GHz / 4.4GHz ~ 5.925GHz
Low Band Attenuation (min / max dB): 15.00dB / 18.00dB
High Band Attenuation (min / max dB): 15.00dB / 17.70dB
Return Loss (Low Band / High Band): 10.0dB / 10.0dB
Part Status: Active
на замовлення 2000 шт:
Написати відгук
Description: MULTILAYER DIPLEXER FOR LTE, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), 6 PC Pad, Mounting Type: Surface Mount, Type: Diplexer, Frequency Bands (Low / High): 3.3GHz ~ 3.8GHz / 4.4GHz ~ 5.925GHz, Low Band Attenuation (min / max dB): 15.00dB / 18.00dB, High Band Attenuation (min / max dB): 15.00dB / 17.70dB, Return Loss (Low Band / High Band): 10.0dB / 10.0dB, Part Status: Active.
Type: Diplexer