Продукція > TDK CORPORATION > DPX252690DT-5072A1
DPX252690DT-5072A1
DPX252690DT-5072A1 TDK Corporation
DPX252690DT-5072A1.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: MULTILAYER DIPLEXER FOR LTE
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1008 (2520 Metric), 8 PC Pad
Mounting Type: Surface Mount
Type: Diplexer
Frequency Bands (Low / High): 617MHz ~ 960MHz / 1.452GHz ~ 2.69GHz
Low Band Attenuation (min / max dB): 30.00dB / 39.00dB
High Band Attenuation (min / max dB): 28.00dB / 38.00dB
Return Loss (Low Band / High Band): 16.0dB / 15.0dB
Part Status: Active
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MULTILAYER DIPLEXER FOR LTE, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1008 (2520 Metric), 8 PC Pad, Mounting Type: Surface Mount, Type: Diplexer, Frequency Bands (Low / High): 617MHz ~ 960MHz / 1.452GHz ~ 2.69GHz, Low Band Attenuation (min / max dB): 30.00dB / 39.00dB, High Band Attenuation (min / max dB): 28.00dB / 38.00dB, Return Loss (Low Band / High Band): 16.0dB / 15.0dB, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Diplexer