Продукція > TDK CORPORATION > DPX252690DT-5225A1
DPX252690DT-5225A1
DPX252690DT-5225A1 TDK Corporation
rf_dpx_dpx252690dt-5225a1_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: MULTILAYER DPX FOR WLAN/UMTS/5G
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1008 (2520 Metric), 6 PC Pad
Mounting Type: Surface Mount
Type: Diplexer
Frequency Bands (Low / High): 699MHz ~ 2.17GHz / 2.3GHz ~ 2.69GHz
Low Band Attenuation (min / max dB): 10.00dB / 16.00dB
High Band Attenuation (min / max dB): 15.00dB / 19.00dB
Return Loss (Low Band / High Band): 10.0dB / 10.0dB
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MULTILAYER DPX FOR WLAN/UMTS/5G, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1008 (2520 Metric), 6 PC Pad, Mounting Type: Surface Mount, Type: Diplexer, Frequency Bands (Low / High): 699MHz ~ 2.17GHz / 2.3GHz ~ 2.69GHz, Low Band Attenuation (min / max dB): 10.00dB / 16.00dB, High Band Attenuation (min / max dB): 15.00dB / 19.00dB, Return Loss (Low Band / High Band): 10.0dB / 10.0dB.
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Diplexer